Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Those who can make you believe absurdities can make you commit atrocities." Voltaire (1694 - 1778)
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Lietuva ar ''vaizduotės regionas'' ?
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 

Tuskawas
Posted 2014-01-13 23:34 (#95175 - in reply to #95173)
Subject: RE: Prūsos ir Lietuvos vaizdelis IX-Xa.

Expert

500500500500200101010105
Bolia - 2014-01-13 19:22

Taigi po Lietuva atsiduria tam tikros teritorijos, o kokiame 10 a. turėtų matytis ir valstybės užuomazgos 

Suprantama ir logiška. Tebūnie nebuvo to Lietuvos kaimo. Tačiau tada nebuvo ir Prūsa kaimo, arba jo buvimas neturėjo didesnės įtakos. Norėčiau užduoti esminį klausimą. Tamstos nuomone, tais pačiais IX-X amžiais Prūsa buvo po Lietuva, ar šalia Lietuvos?  

Na vat ir aš neapsikenčiau ir pabandysiu įkišti savo trigrašį į dviejų GRANDTAMSTŲ dialogą. Jei aš teisingai supratau gerbiamo pono Vembro poziciją tai IX-Xa. Prūsa buvo šalia, o ne po Lietuva, ale tačiau bet po Prūsa tada nebuvo tiek sudedamųjų dalių, kiek jų atsirado XIII-XVIa. po kuopiniu (sic!) Prūsos pavadinimu. Ale vat IX-Xa. tos sudedamosios dalys vis tik galėjo būti po Lietuva. Bent jau aš tokį vaizdelį susidariau ir jis man gan logiškas atrodytų
Top of the page Bottom of the page

Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software