Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "История - это союз между умершими, живыми и еще не родившимися." Эдмунд Берк
- (Added by: Tomas Baranauskas)

T. Snyder Naciju rekonstrukcija
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 

Viktoras
Posted 2013-12-01 21:43 (#94935 - in reply to #94923)
Subject: RE: T. Snyder Naciju rekonstrukcija

Regular

501010
Belieka tik pasveikinti licvinistus su jų paistalų pasaulinio pripažinimo pradžia,jeigu tik šita knyga viskas ir nesibaigs.Iki šiol aš visada jų klausdavau,ar bent vienas rimtas istorikas pasaulyje pripažista jūsų kliedesius už tiesą?Dabar jau taip klausti negalėsiu.
O gal ir galėsiu.Istorija.net forume ,,Рядом с историей",temoje ,,Снайдер" jos autorius Иван 2010-01-27 būtent šią knygą sumalė į miltus,atseit ten nėra jokių litvinizmo pėdsakų.Pažymėtina,kad litvinistai,šiaip jau sekantys rusakalbį forumą ir nepraleidžiantys progos ten pasisakyti,neišdrįso Ivanui prieštarauti.
Aš angliškai nesuprantu,todėl lauksiu vertimo į lietuvių ar rusų kalbas.Tik noriu pasistebėti,kad pasaulinio istorijos mokslo reakcija į baltarusių išsudirbinėjimus yra labai švelni,beveik,galima sakyti,jokia.Esu rimtose knygose 2 ar 3 kartus perskaitęs apie ,,pernelyg kategorišką baltarusišką LDK istorijos traktavimą",tai ir viskas.Aišku,kad jie nesiliaus,kol neišeis darbas,skirtas vien tik litvinizmui ir jo kritikai.Ir autorių tarpe neturi būti nei ,,lietuvisų vagių",nei ,,kruvinų maskolių",nes toks darbas automatiškai bus paskelbtas negaliojančiu.
Top of the page Bottom of the page

Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software