Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Hegel was right when he said that we learn from history that man can never learn anything from history." George Bernard Shaw (1856 - 1950)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Genomic complexity of the Y-STR DYS19
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
Tuskawas
Posted 2014-02-07 19:41 (#95388 - in reply to #95382)
Subject: RE: Genomic complexity of the Y-STR DYS19Expert

Posts: 2248
500500500500200101010105
Ibicus - 2014-02-07 12:14

"Iberijos nobilių šeima Libonai (greičiausiai kilę nuo Lisabonos), tarnavo Romoje ir matyt gerai tarnavo, nes dasitarnavo iki patricijų ir vat gimė toje šeimoje toks tūlas Palemonas.... Toliau tęsti?.....
......
.... ir vieną gražią dieną Palemono ainiai prisiklausę basnių apie savo tolimas tėvonijas pietuose baisiai supyko ir nuspendė kilti į žygį jų vaduoti.... Toliau tęsti? ......
 


Tęskite, kartu pažvengsim.

 
Tai kad nėr ką tęsti, gi gramatnas Tamsta esat, tęsinius manau tikrai greitai ir teisingai abiejomis kryptimis susikūrėte

Tik kad va kartais Tamstai Dlugošas šventa karvė, o vat kartais jo idėjos (pvz. apie lietuvių nobilių kilmę) Jums juokingos apsispręskit pagaliau


baikit juokauti, nesivadovauju jokiomis interpretacijomis, o tik lentelėse pateiktais R1b-L21 haplotipo duomenimis.  


Ir kiek gi jų, Tamstos manymu, Lietuvoje aptikta pagal "pateiktus duomenis"?

 
R1b (kuopinė) sudaro ne daugiau 5 % lietuviškos vyriškos populiacijos, taigi logiška, kad R1b-L21 buvo dar mažiau, bet pagal šaltinį vis tik daugiausiai Europoje.


bet vis tik buvo insifiltravę ar rezidavo Lietuvos teritorijoje. R1b tai ne tradicinė baltiška haplogrupė. Be to gi rašiau, kad migruoti galėjo tik dalis vienos nobilių šeimos (ar kilties).  


Migruoti kur ir iš kur?

 

Nu tai abi kryptys nurodytos viena kitai priešingos išsirinkite kuri juokingesnė Tamstai


Bet kuriuo atveju, dabar palyginkime su tuo, ką zirgas7 rašo:

Esmė ta, kad žmogus atrado kažkokį markerį, kuris nurodo lietuvius esant buvus kolonizatoriais Iberijos pusiasalyje ir Italijoj.


 
tai ten tas autorius taip (ar panašiai) suporino, o ne žirgas7.

O markeris tai buvo, gi R1b-L21 DYS19=15 ar ne taip?


Man į galvą toks variantas šovė, ar negalėjo tuo markeriu plačiaveidžiai pailgagalviai būti pažymėti (anot prof. Čėsnio "neaiškus" antropologinis tipas)? Kurie iki Va. praktiškai dingo iš Jotvos ir Lietuvos teritorijų??? Išvyti piktų plačiaveidžių pailgagalvių rytų baltų?
Tai jie ir griovė (vienaip ar kitaip), tik klausimas kiek kartų ir kokia apimtimi?  


Galima ir taip interpretuoti - tie, kurie griovė Romą ir tie, kurie paliko R1b pėdsakus Lietuvoje, matyt, turėjo bendrus protėvius.
 


Pradete genomuose gaudytis

Tik va keistoka, kad būtent to markerio pėdsakas Lietuvoje, Italijoje ir Iberijoje ryškiausias, nors pati kuopinė R1b nėra tokia jau ženkli kaip Prancūzijos ar Britų salų vakarinėse pakrantėse. Kažkokios užuominos į panašią migraciją ir kolonizaciją tikrai yra, be to gi niekas ir nepasakoja apie globalią R1b-L21 DYS19=15 markerio migraciją, tai tik keli procentai nuo visos vyriškos populiacijos. Kaip ir anksčiau sakiau, matyt kokios kilties jauni nobilių sūneliai matyt pašėlioti patraukė, bet jie turėjo būti gana įtakinga ir pastovi dalis toje visoje migracijos bangoje, nes vis tik pėdsaką nemenką įspaudė, o kiti pagrinde tik laikinai įvairiais etapais šliejosi prie jų, vat taip man tie markeriai išrodytų.

Edited by Tuskawas 2014-02-07 21:43
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2022 PD9 Software