Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Политика на семьдесят, а, может, и восемьдесят процентов - это дискуссия на тему истории." Юлиуш Мерошевский
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Kraujo giminystė
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
Liaudas
Posted 2014-11-10 00:49 (#95914 - in reply to #95913)
Subject: RE: Haplogrupės ir politikaExtreme Veteran

Posts: 599
50050101010105
Užsipuoliau su reikalu, tikrai... Pirma, jei norite ką sužinoti apie amerikonus – gi nesikreipiate pas kiniečius? Antra šį minėtą dalyką, rusai dažnai naudoja kaip „faktą“ savo visokioms pramanytoms teorijoms statyti (panrusizmas, panslavizmas, lietuviai tai suslavinti finai (arba atvirkščiai) ar tiesiog atsikėlę čionai lotynai)) ir taip stumti mus iš senovės istorijos (neva lietuviai neturi nieko bendra su arijais ir lietuvių kalbos archaiškumas neturi čia jokios reikšmės, jokios reikšmės neturi baltiškų vandenvardžių žemėlapis ar archeologija). Na, tokiais ir kitokiais pramanais šeriama Rusijos visuomenė – aišku, šitas dalykas nėra kokia išimtis – tai bendra Rusijos valdžios politika: kelti sumaištį savo žmonių protuose ir kreipti juos jiems reikalinga linkme. Ant tokių nesąmonių laikosi visas rusiškasis šovinizmas ir agresyvumas savo kaimynų atžvilgiu. Iš esmės, R1a grupės žemėlapis rodo Rusų šovinistų galimas teritorines pretenzijas, nes, kaip suprantate, tokiems žmonėms užtenka tik užuominos į tikrą dalyką ir tuo remdamiesi jie pradeda kurti-kreipti ką tinkami, susukdami savo žmonėms galvas: ir tokiu būdu šitos teritorijos gali būti grobiamos. Kas įdomu Lietuvos žemėlapyje (su R1a plotu) palikta praėjimas iki Kaliningrado srities ir lopas prie Visagino, atkreipkite dėmesį. Ukrainos pralaimėjimo atveju šis scenarijus bus vykdomas.
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2022 PD9 Software