Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Рано или поздно наступает минута, когда впереди только прошлое, а будущее - позади." Лешек Кумор
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Kraujo giminystė
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
Liaudas
Posted 2014-11-11 15:29 (#95958 - in reply to #95945)
Subject: RE: Haplogrupės ir politikaExtreme Veteran

Posts: 599
50050101010105
Tuskawas - 2014-11-11 08:22

Liaudas - 2014-11-10 23:28

Tuskawas - 2014-11-10 22:14

Liaudas - 2014-11-10 16:26

Tuskawas - 2014-11-10 14:14

Liaudas - 2014-11-10 10:20

– tie senieji slavogermanai = neandraliečiai?

senieji slavogermanai:
http://en.wikipedia.org/wiki/Haplogroup_CT
 


Oi ne, čia truputėlį persistengėte. CT yra taip vadinamas Eurazijos Adomas ( o jis yra kilęs iš visų žmonių Adomo, kuris daugiau nei prieš 100000 metų gyveno Afrikoje), arba tiksliau, visų dabartinių žmonių išskyrus afrikiečius tėvas, taigi su neandertaliečiais nėra jokio ryšio. Iš viso per vyrišką liniją maišymosi su neandertaliečiais kaip ir nėra, nėra nustatytos jokios neandertalietiškos Y-DNR haplogrupės pas šiuolaikinius žmones.

taigi ir haplogrupė R1a1 ir N1c1 ir E ir I ir J yra kilusios iš šio bendro protėvio CT. 


O kas čia negerai? – ši haplogrupė apima visas kurios yra tarp slavų ir germanų. Antra ji negali būti kromanjoniečių, nes yra per sena tam – kromanjoniečiai juk atsirado tik prieš 40 tūktstančių metų (matyt tai atitinka haplogrupę K). Taigi, belieka tik neandartaliečiai (kitų nežinau),.. na tai neesmė kaip jūs juos pavadinsite – faktas toks, kad kromanjoniečiams tik 40 tūkst. – o slavogermanams daug daugiau! – taigi jie ne kromanjoniečiai, nors aišku, patys kromanjoniečiai yra kilę iš jų (na su ateivių mėlyno kraujo priemaiša, kaip teigia šumerai).

Štai šičia yra paskaičiuoti kromanjoniečių ir neandartaliečių (ar kokie ten buvo iš kurių išsirito kromanjoniečiai) haplogrupių nuošimčiai tarp lietuvių ir kitų:
http://forum.istorija.net/forums/thread-view.asp?tid=5382&mid=95928...

su neandertaliečiais Tamsta gerokai perlenkiate lazdą, o germanai ir slavai užgimė tai pačiai Virvelinės keramikos kultūrai besimaišant su kitomis. Tiek slavus tiek germanus indoeuropiečiais padarė tos pačios Virvelinės keramikos kultūros haplogrupės R1a1 atstovai, tačiau kadangi maišėsi su kitomis kultūromis ir haplogrupėmis, kalba kažkiek nutolo nuo baltų. 
 


Čia mes kalbame apie genetiką ar apie kalbą, ar apie archeologiją? 


O kokia kalba kalbėjo neandartaliečiai pagal Tamstą? 


Na, jeigu eiti toliau ta kryptim, kaip čia viską nušnekėjau, spėju ta kalba turėjo paprasčiausią analitinę gramatiką, buvo vienskiemenė (žodis=skiemuo)... kažkas panašaus į gryną anglų ar kinų kalbą.
Taigi, atliepiant temos dvasiai, reikia pasakyti, kad, pavyzdžiui, anglų kalba yra nepalyginamai senesnė, nei modernistiška lietuvių su daug labiau išvystyta fonetika, morfologija ir sintakse. Sakykim jei lietuvių kalbai yra tūktstančiai metų, tai anglų kalbai dešimtys tūkstantmečių. Kitaip sakant anglų kalba yra senoviškiausia „indoeuropiečių“ kalbų vystymosi stadija, dar kitaip: tai senovinė prastuomenės visiškai laukinė, nesutvarkyta kalba, tarp kitko savo sandara ji labai artima kiniečių kalbai. Įdomu, pavyzdžiui, jeigu išskaidysite lietuvių kalbos žodžius į skiemenis tai atitikmenis jų rasite anglų ir kiniečių kalboje pačiomis esminėmis savo reikšmėmis (na teko tokių dalykų pastebėti, bet tai, prisipažįstu, buvo tik paviršutiniškas bandyminis tyrimas – gal tiesiog pataikydavau an to ko norėjau?).
Galop pakartosiu, kad ką čia pasakiau nelaikau, kad manau, kad taip ir yra – tai tik viena iš galimybių.
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2022 PD9 Software