Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Indeed, history is nothing more than a tableau of crimes and misfortunes." Voltaire (1694 - 1778)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Rusijos ateitis įvykių Ukrainoje šviesoje
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
Leliwa
Posted 2014-06-23 12:53 (#95674 - in reply to #95673)
Subject: RE: Rusijos ateitis įvykių Ukrainoje šviesojeElite Veteran

Posts: 767
50020050105
Location: Kaunas - Lietuvos Širdis
Varaleiva - 2014-06-23 09:03

Akivaizdu, kad rusų tauta priėjo takoskyrą ir galų gale turės apsispręsti ar ji ir toliau lįs į totalitarizmo ir imperializmo liūną išvirstantį į gryniausią fašistinį pamišimą, ar, vis dėlto, suras savyje jėgų ir sveiko proto apsivalyti nuo praeities klaidų, visiškai atsisakyti savo imperinės ir totalitaristinės praeities, ir galų gale sugebės sukurti demokratinę visuomenę reformuojant savo pseudofederacinį valstybinį darinį į rusų tautos konfederacinį teritorinių vienetų junginį.
Antras akivaizdus dalykas, rusų tautai toliau einant Putino keliu, mūsų ir viso pasaulio laukia dideli nemalonumai. Lietuvai skubiai reikia didinti gynybinį potencialą Šveicarijos pavyzdžiu (vienintelis būdas mums apsiginti). Šitai reikėtų padaryti bet kokiu atveju.
Ką manote šiuo klausimu? 


1. Istorija ir Ukrainos įvykiai mus moko, kad reikia rytų pasienio Lietuvoje pertvarkyti valstybines jėgos (policijos, pasienio, muitinės) ir administravimo (teismų, prokuratūros) struktūras. Personalas turi būti 70 proc. nevietinis ir lojalus tik Lietuvai. Iš nelojalių vietinių pats laikas surinkti visus namuose legaliai laikomus graižtvinius šaunamuosius ginklus. Pasienyje turim dirbti tik ne vietiniai rotojuomi padaliniai, nes vietiniai greitai suauga su vietiniais kontrabandininkais, kurie už pinigus gali įvežti ką jiems pasiūlys...
Taip darė mūsų protėviai, kurie visuose LDK teritorijos rytų kraštuose - miestuose stengėsi išlaikyti savo lietuviškas įgulas ir valdžią.

2. Šveicarijos pavyzdys geras, nes centralizuotai LR kariuomenės laikoma ginkluotė, amunicija, transporto priemonės, atsargos, vadavietės, kareivinės konflikto metu būtų tolimo veikimo raketomis ir aviacija sunaikinta per pirmą smūgį.

Ar rasime 100000 lojalių piliečių, kuriems galėsime patikėti ginklą, amuniciją ir ekipiruotę laikyti namuose?
Nes pas mus jau sunaikintas lojalus Lietuvai VIDURINYSIS sluoksnis.

Ar tokį teritorinės gynybos modelį "su džiaugsmu" diegs socdemai, tvarkiečiai ir darbiečiai?

Šiandien liko tik nelajolūs Lietuvai turgaus spekuliantai, algų vokeliuose ėmėjai, degradavę buduliai, penktakoloninkai...
Valstybė GRIŪVA - todėl, kad nėr seimo daugumos POLITINĖS VALIOS paremti ir puoselėti tautinę šeimą, auginančią vaikus, kuriančią verslą ir formuojančią VIDUTINĮ visuomenės sluoksnį. O politikai išsijuosę formuoja socialiai remtinų - pašalpinių armiją, kurią gali valdyti proginiais išmokų ir pensijų pakėlimais prieš eilinius rinkimus.

Edited by Leliwa 2014-06-23 12:56
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software