 Extreme Veteran
Posts: 525
    Location: Vilnius | Liaudas - 2014-11-11 18:59
UO ten nėra kokiomis išimtinėmis teisėmis, nes yra dar ir „kaukOlė“ ir net „kaukulė“ šnekamojoj kalboj.
Juk rašiau, kad kaukuolė yra tikras, dar gyvas žodis. Kurį tariu aš, mano tėvai, seneliai, visi aplinkiniai kaimynai. Kaip ir maumuonėlis, kurį miesčionys ir rusė mokytoja taisė mano gimtojoje kalboje momenėliu — be jokių dvibalsių. Jūs neigiate ar jums nusispjauti, kuris lietuvių kalbos žodis tikras, o kuris jums labiau patinka, kad „patogesnis“, nes paprastesnis, prastesnis, ypač jei nutautėlių ir ypač svetimtaučių inteligentų užrašytas „dokumentuose“?
visai yra įmanoma kad tie UO ir O ar net U toje „priesagoje“ yra iš AU, ir nėra čia nieko stebuklingo – kAUkAUlė nepatogu tarti ir tas antras AU laisvai gali pavirsti į UO ir toliau į O. Dėl savo „dėsnio“ mano nuomonės nepakeitėte...
Štai kokio pavyzdinio niekalo košės galima prisivirti, kai dėsniai nerūpi, kai viskas galima, kai svarstymai tėra interpretacijos, o išvados priklauso nuo norų ir valios. Tik kuo čia dėta tiesa, ir gal jau išvis ar berūpi tikrovė? Nusipaišysim ir gyvensim? Ne, mokslo yra tiek, kiek remiamasi dėsniais, priklausomybėmis, o interpretacijos, nuomonės tėra triukšmas, tarša ir laiko gaišimas. Tuštybių tuštybė ir sielos graužatis.
|