Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "People ask for criticism, but they only want praise." W. Somerset Maugham (1874 - 1965)
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Toskanos moterų pavardės
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Apie viską... Message format 

Vienuolis
Posted 2014-11-12 00:50 (#95975 - in reply to #95968)
Subject: RE: Kaukuolė

Extreme Veteran

5001010
Liaudas - 2014-11-11 18:59

UO ten nėra kokiomis išimtinėmis teisėmis, nes yra dar ir „kaukOlė“ ir net „kaukulė“ šnekamojoj kalboj.  

Juk rašiau, kad kaukuolė yra tikras, dar gyvas žodis. Kurį tariu aš, mano tėvai, seneliai, visi aplinkiniai kaimynai. Kaip ir maumuonėlis, kurį miesčionys ir rusė mokytoja taisė mano gimtojoje kalboje momenėliu — be jokių dvibalsių. Jūs neigiate ar jums nusispjauti, kuris lietuvių kalbos žodis tikras, o kuris jums labiau patinka, kad „patogesnis“, nes paprastesnis, prastesnis, ypač jei nutautėlių ir ypač svetimtaučių inteligentų užrašytas „dokumentuose“?

visai yra įmanoma kad tie UO ir O ar net U toje „priesagoje“ yra iš AU, ir nėra čia nieko stebuklingo – kAUkAUlė nepatogu tarti ir tas antras AU laisvai gali pavirsti į UO ir toliau į O. Dėl savo „dėsnio“ mano nuomonės nepakeitėte... 

Štai kokio pavyzdinio niekalo košės galima prisivirti, kai dėsniai nerūpi, kai viskas galima, kai svarstymai tėra interpretacijos, o išvados priklauso nuo norų ir valios. Tik kuo čia dėta tiesa, ir gal jau išvis ar berūpi tikrovė? Nusipaišysim ir gyvensim? Ne, mokslo yra tiek, kiek remiamasi dėsniais, priklausomybėmis, o interpretacijos, nuomonės tėra triukšmas, tarša ir laiko gaišimas. Tuštybių tuštybė ir sielos graužatis.

Top of the page Bottom of the page

Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software