Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance." Socrates (469 BC - 399 BC), from Diogenes Laertius, Lives of Eminent Philosophers
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Aiščiai. Raida
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Lietuvos istorijos forumas Message format 
 
zirgas7
Posted 2014-12-02 18:17 (#96073 - in reply to #96072)
Subject: RE: Aiščiai. RaidaElite Veteran

Posts: 676
5001005010105
Leiskite pabrėžti, kad Liaudas sako teisingai. Investuokite 5 minutes savo laiko ir suprasite kas ir kaip. Yra trys pagrindiniai genetiniai protėvių tyrimai.
1. Autosominis
2. Y-DNA
3. mt-DNA

Paaiškinsiu kas yra autosominis. Tai tyrimas kai imamas visas ne lytinių chromosomų komplektas t.y. 22 poros. Juose žymę paliko visi mūsų protėviai. Jei 1600 metais jų mes turėjome 8192, tai nuo kiekvieno liko mažas gabaliukas kodo, kuris ir yra tiriamas. Tai yra tikslesnis tyrimas nei lytinių DNA, nes Y-DNA ir mt-DNA atspindi tik 1 protėvį iš duotų 8192 gyvenusių 1600 metais. Kitais žodžiais tariant lytinių DNA tyrimas dar atspindi socialinį 4096 vyrų gebėjimą susilaukti palikuonių berniukų.
Šis tyrimas apie kurį šneka Liaudas yra AUTOSOMINIS (ir nereikia čia pasakoti apie markerius ir haplogrupes), nes pasakyta: An admixture analysis is one of the components of an autosomal DNA test. Yra analizuojama visa 22 genų seka.
Pone Bolia jūs tiesiog apsirikote tvirtindami štai ką: "Žemėlapis sudarytas pagal keleto anglų genetikų teoriją, pagrįstą genų SNP markeriais. Priminsiu, kad pagal šių markerių duomenis nustatomos haplogrupės. "
Net žemėlapio pavadinimas sako: "A genetic atlas of human ADMIXTURE history".

An autosome is any of the numbered chromosomes, as opposed to the sex chromosomes.
http://www.isogg.org/wiki/Autosomal_DNA

An admixture analysis is one of the components of an autosomal DNA test.
http://www.isogg.org/wiki/Admixture_analyses

Dar teorijos yra čia:
http://bighipert.blogspot.be/2014/11/genealogia-genetica-tutti-i-te...

Taigi autosominiam tyrimui nėra labai svarbu ar imtis bus 10 ar 100 mėginių. Rezultatas visvien atspindės VISŲ tos grupės žmonių palikuonių požymius. Jei paimsim sakysim du žmones iš Šakių jų autosominis tyrimo rezultatas bus panašus, bet jei paimsim jų Y-DNA tyrimą rezultatas gali labai būti skirtingas.
Man beje yra nesuprantamas Bolios noras remtis Y-DNA tyrimais, nes I1 aplogrupės bruožų Italijoje nėra visai, o tai yra būdingiausia Skandinavijos aplogrupė. Reiškės žmonės į Italiją atėjo ne iš Skandinavijos arba tiesiog Y-DNA remtis negalime.
Šis autosominis genų tyrimas yra labai tikslus ir niekaip nepasiduoda interpretacijoms, gal todėl tam tikros grupės mokslininkų labai nemėgiamas.

Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2022 PD9 Software