Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Kitos tautos, mūruose, uolose užsirakinusios, vos ne vos išgelbėjo savo liuosybę, lietuviai ir žemaičiai, gyvendami giriose ir laukuose, mokėjo ja ilgą laiką džiaugtis ir nuo visų baisiausių savo neprietelių saugoti viena savo narsybe ir kantrybe." Simonas Daukantas, "Istorija žemaitiška" (1837)
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Totila
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 
 
Liaudas
Posted 2015-07-11 01:36 (#96539 - in reply to #96538)
Subject: RE: RequiemExtreme Veteran

Posts: 599
50050101010105
Vembras - 2015-07-10 15:32

...
O štai priešų paieška - negeras reikalas. Šiame forume neteko matyti oficialiosios doktrinos atstovų, nes ir profesionalių istorikų čia buvo 4-5 . Vienas jų - forumo šeimininkas, kurį patį kažin ar galima būtų priskirti prie "oficialiosios istorijos" nomenklatūros. Tai tiek tų priešų.
 


Geras – negeras, tai jau daugiau filosofinis klausimas... iš kitos pusės, priešų ieškoti ir nereikia: jie patys prisistato. Jeigu netikite, pabandykite pagvildenti nuodugniau, kur nors internetuose, klausimus susijusius su Gedgaudo minėtais mūsų istorijos tabu – patys pamatysite, kai tuoj atbėgs pirma koks mandagus domautojas, pašnekins apuostys tamstą, ir pats, ar atsiųs ką, tamstai pastatyti į vietą, jei tai visgi nepavyks, bandys užversti visokiomis šiukšlėmis temą, kraštutiniu atveju bestatant tamstą į vietą, bus tamstai apribotas priėjimas prie to internetinio išteklio.
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software