Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/

[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." Albert Einstein (1879 - 1955)
- (Added by: Tomas Baranauskas)

Totila
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Šalia istorijos Message format 

Liaudas
Posted 2015-07-15 01:12 (#96550 - in reply to #96541)
Subject: RE: Requiem

Extreme Veteran

5005010105
jurate29 - 2015-07-11 20:59

Įdomus sutapimas. Po ilgos tylos, atsivėriau forumą kaip tiktai tą dieną kai Mūsų Respublika atspausdino mano atsakymą į gana užgauliojantį Grasildos Bružienės Respublikos laikraštyje birželio mėnesį duotą interview, kuriame nurodo, jog mano knygos yra "pramanai". Mano atsakymas randasi, pagal netikėtai iš Lietuvos mielo žmogaus atsiųstą nurodymą, skyriuje Nuomonės, psl. 4. Tikiuos, kad po requiem, gal ateis laikas prisikėlimui iš numirusių? 

Manau, kad mūsų istorikai tiesiog paniškai bijo klausimų kuriuos tamsta Jūrate pakėlėte (dar su įrodymais!). Įsivaizduokite, ką jie sau jaučia: „jeigu tai tiesa, tai reikės pervertinti iš pagrindų naujai visus vėlesnius Lietuvos įvykius,.. juk tai paneigia lietuvių kultūrinį „pagonišką“ atsilikimą (kiek su tuo bus bėdų! vaje vaje, vienas galvos skausmas),.. ir išvis viduramžių istoriją pas mus padaro daug spalvingesne ir dar labiau nepažįstama... – baisu! kiek daug naujo darbo! – ai... kaip nors ramiai prasitupėsime iki pensijos besikrapštydami po gerai pažįstamus ir švariai perspausdintus popierėlius,.. kam čia dabar mums reikia drumsti jau tokią nusistovėjusią ir gerai žinomą Europos istoriją? – turim savo LDK, mums iš gūdžių kaimų išlindusiems ir šito per akis“.
Top of the page Bottom of the page

Jump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2017 PD9 Software