Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "How much easier it is to be critical than to be correct." Benjamin Disraeli (1804 - 1881), speech, January 24, 1860
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Baltų kilmė. Girininkas
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Lietuvos istorijos forumas Message format 
 
Tuskawas
Posted 2015-08-28 00:53 (#96639 - in reply to #96637)
Subject: Re: Baltų kilmė. GirininkasExpert

Posts: 2248
500500500500200101010105
Bolia - 2015-08-27 20:30

jo ir klauskite, kodėl taip parašė.... taigi jis jūsų kumyras Joks jis kumyras. Va yra Lietuvoje du archeologų tipai - sovietiniai ir naujieji, ir nebūtinai tai nuo amžiaus priklauso. Girininkas iš tų sovietinių. Kad ir kokių gerų įžvalgų turėjo, bet suguldė popieriuje visą tai vis vien taip "kaip reikėjo", o ne taip, kaip galėjo.


kaip jūs to pas Girininką neįskaitote, gi net ta viršutinė citata apie tai, o straipsnyje yra ir daugiau apie tai rašoma 

Tai ne straipsnis, o knygos ištrauka. Ir niekur joje nerašoma, kad iki baltų Lietuvoje kokie nors finai būtų gyvenę. O kad iki finų atėjimo plačiai į šiaurę baltų gyventa, tai ir rašoma apie tai, ir įrodinėjama.
Kas vėl užėjo forume su tais finais? Negyveno jie Lietuvoje nei vienu laikotarpiu, nei plačiai nei siaurai, nėra čia nei šukelių-duobelių kultūrinio palikimo, nei tiesioginių finizmų. Tik istoriniais laikais daugybė maravių ir lyvių belaisvių buvo perginti į Lietuvą, kur ir pasiliko. 


dar kartą pasikartosiu, kad ugrofiniška šukinė duobinė kultūra į Lietuvą užnešė 36 proc hg N1c1 (hg16) rašo Girininkas, o ne aš (nors tai daug ką paaiškintų ir nereiktų sukti galvos dėl tų nelemtų 36 proc.)

aš gerai pamenu kad diskutavome šia tema ir daugumos forumiečių nuomone šukinė duobinė kultūra ar finougrai padarė Lietuvos teritorijoje dar mažesnę įtaką negu virvelinės keramikos kultūra.
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software