Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Mėgstu puodus daužyt. Šukes išvežu Kernavėn ir užkasu. Ateity čia bus daugiau praeities." Juozas Erlickas
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Baltų kilmė. Girininkas
Moderators: Inga, Linas, Remigijus, Ibicus

View previous thread :: View next thread
       FORUMAI -> Lietuvos istorijos forumas Message format 
 
Bolia
Posted 2015-09-03 23:39 (#96708 - in reply to #96702)
Subject: Re: Baltų kilmė. Girininkas500500500500200100101010
na išplaukia tokia versija, kad IE R1a1 susidūrusi su senosios Europos I2a1 tapo slavais, o kai R1a1 + I2a1 slavai vėl pradėjo veržtis per R1a1 ir N1c1 baltų teritorijas ir juos asimiliuoti, atsirado rytų slavai 


Neišeina taip. Visi slavai atsirado vienoje vietoje ir daug vėlesniais laikais nei R1a1.
Paskutiniu metu paklajojau po rusiškus genomanų forumus ir likau giliai nustebęs. Pasirodo R1a1 kilmės klausimas glumina ne mane vieną. Genetikos mokslui smarkiai šoktelėjus į priekį (tikslesnis datavimas ir archeologiniai duomenys) net didžiausi slavofilai aptilo. Dar nesenos ditirambos R1a = slavai = arijai dingo iš forumų kaip dūmai. Visi žino kad Andronovo kultūroje buvo R1a1 (ir kitos hg), bet iš kur ji ten atsirado - klausimas keblus. Be to rytiniai R1a1 (iranėnai) chronologiškai yra bent tūkstantmečiu jaunesni už Europinius. Vedimas kultūrinės kilmės Andronovo - Duobinių kapų - Chvalinsko - Samaros visiškai nepaaiškina R1a1 senumo Centrinėje Europoje. Vedimas kultūrinės kilmės Andronovo - Duobinių kapų - Srednystogo - Dnepro-Doneco nepaaiškina R1a1 indoeuropietiškumo pagal Gimbutienės liniją. O nesieti R1a1 ir IE kilmės dar niekas nedrįsta .
Dėl slavų tai labai įdomių teorijų atsirado: "можно предположить динарская субклада I2a1b2a1 в массовом количестве появились на Балканах не ранее 2-3 в.н.э и не позднее 6-7 в.н.э., что точно соответствует времени великого переселения народов. В числе значительных миграций населения на Балканы в этом период времени можно назвать миграцию готов, гепидов с севера, а также более позднюю по времени экспансии славян (вернее, генофонда общности, которая говорила на славянском или протославянском языках), которые и принесли с собой этот субклад на Балканы".
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2021 PD9 Software