Forum of Lithuanian History

Forum of Lithuanian history is a place for discussion on the urgent problems of the Lithuanian history. Share your opinions!

Moderator of the forum - Tomas Baranauskas

Our website - Medieval Lithuania
viduramziu.istorija.net/en/


[ Taisyklės ] [ Правила ] [ Rules ]
 

Medieval Lithuania
Search | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins | Language
You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "Kein größerer Schaden kann einer Nation zugefügt werden, als wenn man ihr den Nationalcharakter, die Eigenheit ihres Geistes und ihrer Sprache nimmt." Immanuel Kant
- (Added by: Tomas Baranauskas)


Langobardų DNA
View previous thread :: View next thread
       RESOURCES -> Naujienos / Новости / News Message format 
 
zirgas7
Posted 2017-05-03 00:14 (#97095 - in reply to #97094)
Subject: Re: Langobardų DNAElite Veteran

Posts: 676
5001005010105
Nereikia taip pasimistiškai į viską žiūrėti. Tenka dažnokai paskaitinėti užsienio tarpdisciplininius (archeologinius, genetinius, archyvinius, istorinius, lingvistinius) blogus, video ar komentarus. Daugelis jų autorių, dažnai mokslininkų, piktinasi esančiais rėmais, kurie trukdo judėti pirmyn. Sakyčiau spaudimas vienai disciplinai - istorinei, o tiksliau istorinei-politinei, yra pats didžiausias. Nes nauji atradimai išvardintose disciplinose "kertasi" su ta vienintele. Lietuva čia jokia ne išimtis. Na, o mažylio atvejis iškalbingai parodo esamą Lietuvos istorikų buvimo vietą.
Optimistinė gaida yra ta, jog vandens tekėjimo nesustabdysi. Ačiū "Google Book". Jos dėka auga nauja karta savarankiškai studijuojanti faktus, drąsiai žengiantys į bibliotekas ir archyvus, įžūliai niekam nerodantys lankytojo pažymėjimų ir kartu su „archyvuose alkūnes pratrynusiais“ liūtais skaito rankraščius ir retas knygas.
Ateis laikas ir jie paklaus, kaip galėjo Genujos audėjo sūnus vadovauti laivų flotilei? Kaip galėjo Genujos audėjo sūnus vesti moterį, kuri buvo ne šiaip kilminga, o karališko kraujo ir tai įvyko 10 metų iki įžymios kelionės? Kaip galėjo neišlikti archyvuose itališkai rašyti laiškai broliams, kitiems to paties Genujos audėjo sūnums? Visi, apie 20, išlikusių laiškų rašyti ispaniškai su portugališkų žodžių priemaišomis?... Maža to, nerastas nė vienas jo laišKas rašytas itališkai?... Kaip galėjo vienas iš brolių, irgi Genujos audėjo sūnus, 10 metų gyventi Anglijos karaliaus dvare ir naudotis visomis karaliams būdingomis privilegijomis? Kaip galėjo Ispanijos karaliaus 1487 metais išduoti dokumentą Genujos audėjo sūnų vadinamas „portugalu“. Tikiuosi "Google Book" karta jau neklaus šiuolaikinių istorikų, kodėl ant Genujos audėjo sūnaus kapo antkapio plokštės pavaizduotas baltas erelis.
Ir vieną žinau tiksliai, jei tos flotilės jūreiviai būtų žinoję jų kapitonui esant Genujos audėjo sūnui, jie būtų iš baimės išsilakstę tuoj pat, ten kur akys mato.
-----
/Karys gasti teivą/Edited by zirgas7 2017-05-03 00:39
Top of the page Bottom of the pageJump to forum :
Search this forum
E-mail a link to this thread

 

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2022 PD9 Software